Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. Do pełnego korzystania z aplikacji eObywatel prosimy o włączenie JavaScript.

Żarciowozy w Wadowicach

Zapraszamy na III edycje Zlotu Foodtrucków do Wadowic

 

Od 5 do 7 października wadowicki rynek już po raz trzeci stanie się wielkim kulinarnym centrum wadowickiej społeczności, a wszystko dzięki kolejnej edycji Zlotu Żarciowozów, nad którym patronat objął Burmistrz Wadowic. ! Przed nami 3 dni pełne dobrego jedzenia, konkursów z nagrodami i wspaniałej atmosfery!

Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników dobrych i oryginalnych smaków do wzięcia udziału w tym smacznym wydarzeniu, które przyciągnęło w poprzednich edycjach tysiące ludzi chcących spróbować oryginalnych i niepowtarzalnych potraw, jakie serwowane są z jedzeniowych budek!  Już po raz trzeci organizujemy dla Was trzydniowy zlot, podczas którego na Placu Jana Pawła II rozstawi się ponad 20 „Żarciowozów” , które będą karmić wadowiczan od 5 do 7 października.

Każdy z Was znajdzie coś dla siebie! Mieszkańcy i goście zlotu będą mogli rozkoszować się smakiem potraw z całego świata w specjalnie przygotowanej do tego strefie ze stolikami i ławkami. A będzie w czym wybierać! Kuchnia polska, azjatycka, orientalna, a może włoska? Do wyboru do koloru! Nie zabraknie świetnej muzyki oraz namiotu z piwem  i lemoniadami!

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, m.in. konkursu na największego obżarciucha Wadowic! Śledźcie zatem nasz profil na Facebooku oraz Instagramie, aby być na bieżąco i wiedzieć, kiedy pojawi się szansa na wygranie żarcioDolara, czyli kuponu umożliwiającego zjedzenie jednej potrawy z dowolnego foodtrucka! A będziemy ich mieć do rozdania bardzo dużo!

Rozkład jazdy III Edycji Zlotu Foodtrucków:

Piątek (5.10):
Otwarcie budek: godzina 15:00 – 23:00

Sobota (6.10):
Otwarcie budek: godzina 12:00 – 21:00
Konkurs na największego obżarciucha Wadowic

Niedziela (7.10):
Otwarcie budek: godzina 12:00 – 20:00.